Deprecated: Required parameter $langRoot follows optional parameter $assets in /home/xn910000/felelet.hu/plugins/system/cwtrafficonline/cwtrafficonline.php on line 330

Deprecated: Required parameter $limit follows optional parameter $stripHtml in /home/xn910000/felelet.hu/plugins/system/cwgears/helpers/tools.php on line 38

Deprecated: Required parameter $langRoot follows optional parameter $assets in /home/xn910000/felelet.hu/plugins/system/cwtrafficcount/cwtrafficcount.php on line 489

Deprecated: Required parameter $langRoot follows optional parameter $assets in /home/xn910000/felelet.hu/plugins/system/cwtrafficclean/cwtrafficclean.php on line 448

Deprecated: Required parameter $langRoot follows optional parameter $assets in /home/xn910000/felelet.hu/administrator/components/com_coalawebtraffic/helpers/coalawebtraffic.php on line 245
FELELET - A Tisza párt felhatalmazása – (2026.04.20)
user_mobilelogo
A Tisza párt felhatalmazása – (2026.04.20)

’Felelet’:

Mindenfélére ráfogják mostantól, hogy A Tisza pártnak mire van felhatalmazása.

Valójában nehéz tudni.

A programoknak sok fontos eleme van, ezek közül az egyik tetszik, a másik nem az embernek.

De nem is ismerjük (legtöbben) a programot.

Csak annyit, hogy legyen vége az eddigi gyakorlatnak, a fennhéjázó gőgös, nemzeti kereszténynek nevezett rablásnak, életnehezítésnek.

Így remélhetnénk, hogy a Fidesz sok tettét visszavonják.

A Fidesznek volt programja 2010-ben, de semmit nem tartott be belőle, és később már csak folytatást ígért, folyamatosan Gyurcsány visszatérésével fenyegetve, aztán megsegítette a népvándorlás, a vírus, a háború.

Ha csak annyi változás lenne, hogy a kis családi vagy egyéni vállalkozók minden bürokrácia és könyvelő nélkül, egyszerűen befizetve félévente a 15-20% adót, hatósági zaklatások, fölös nehezítések nélkül, békében dolgozhatnának! (plusz nyugdíjat, TB-t, valamennyit). EVA jellegű, de sokkal egyszerűbb adó kell, mert a KATA a kicsiket bünteti. Illetve mindkettő, választhatóan.

Bárcsak a Fidesz kötelező óvodáját, az otthoni iskola megnehezítését visszavonnák.

Bárcsak az otthonszülésben legalább a Kádár rendszer egyszerű lehetősége lenne újra.

Bárcsak a kötelező oltásokat megszüntetnék. Ebben is az utóbbi évtizedekben rengeteg szigorítás és mennyiségi növelés történt.

Nehéz befejezni. Egyelőre befejezem.

Ráadás: A törvények (Fidesz nagyipari törvénygyára) és a bürokrácia 90%-át meg kéne szüntetni.

Azt is ígérte a Fidesz 2010-ben, hogy feloszlatják a rendőrséget és újraalakítják, mert javíthatatlanul korrupt és bűnös 2006 kapcsán is.

És az aktuális választás előtt azt is, hogy nem épül felhőkarcoló.

No jó.

ÚJ ÍRÁSOK