Krausz F Nobel díjas 2026 05 15
Eddig is gyanús volt, hiszen a Nobel díjak általában vagy sokszor nemzetközi bűnözői maffia osztja.
Karikó a halálos oltások reklámozásáért kapott díjat, amit ráadásul nem is ő talált ki tudtommal, csak kutatói segédmunkát végzett.
A magyar irodalmi díj a zsidók általi magyar-gyalázásért, holo hazugságért, bűnös nép meséért járt.
Most az új kormány nem ad pénzt Krausznak.
Rákerestem.
Első hír:
Krausz Ferenc lemondott az orosz tudományos akadémiai tagságáról
2025.04.09.
Vajon miért?
A Nobel-díjas magyar kutató hangsúlyozta, hogy a nemzetközi eszmecsere és a tudósok globális hálózata nagy érték számára, ezért alaposan megfontolta a lépést. Tekintettel azonban arra, hogy az orosz tudományos közösség legjelentősebb reprezentatív szervezete továbbra sem tiltakozott az Ukrajna elleni háború ellen, összeegyeztethetetlenné vált a lelkiismeretével.
Szerintem se érdemel egy fillért sem. Ez olyan, mint amikor pár éve zsidók a MÁV-tól akartak pénzt szerzni, mert vonatok közlekedtek a háború alatt.
https://index.hu/tudomany/2025/04/09/krausz-ferenc-orosz-ukran-konfliktus-orosz-tudomanyos-akademia/
