Deprecated: Required parameter $langRoot follows optional parameter $assets in /home/xn910000/felelet.hu/plugins/system/cwtrafficonline/cwtrafficonline.php on line 330

Deprecated: Required parameter $limit follows optional parameter $stripHtml in /home/xn910000/felelet.hu/plugins/system/cwgears/helpers/tools.php on line 38

Deprecated: Required parameter $langRoot follows optional parameter $assets in /home/xn910000/felelet.hu/plugins/system/cwtrafficcount/cwtrafficcount.php on line 489

Deprecated: Required parameter $langRoot follows optional parameter $assets in /home/xn910000/felelet.hu/plugins/system/cwtrafficclean/cwtrafficclean.php on line 448

Deprecated: Required parameter $langRoot follows optional parameter $assets in /home/xn910000/felelet.hu/administrator/components/com_coalawebtraffic/helpers/coalawebtraffic.php on line 245
FELELET - Tisza, Mihazánk (2026. 05. 10.)
user_mobilelogo
Tisza, Mihazánk (2026. 05. 10.)

'Felelet'

A Tisza most, a választásoktól, eddig, rokonszenves, bíztató nekem. (Merthogy a kezdeteknél egy Fidesz kreálta cserepártnak gondoltam, de most reménykedem.) Tetszett Magyar Péter beszéde (bár a hangja, talán a kiabálós beszéd miatt nem igazán, és az időnként zöngés hangja sajnos Orbánra emlékeztet, de hiszen egy csapatból valók).

Rokonszenvesek a képviselők, így messziről, arcról elsőre.

Sulyok Tamás államfő pedig valóban nem képviseli az országot, hiszen Ángyán József szerint ügyvédként pénzért, zsebszerződések készítésével részt vett a magyar föld erkölcstelen és törvénytelen, külföldieknek való átjátszásában. Megérdemli a szemtől szembe való felhívást a lemondásra, ha már eddig nem jelentette be.

https://felelet.hu/index.php/80-skg/436-angyan-sulyok-tamas-meltatlanna-valt

Forsthoffer Ágnes, A Magyar Országgyűlés új elnöke is rokonszenves, és szépen visszafogottan öltözött.

Az eu lobogónak nem örülök, de mindegy, az eu himnusz ilyen formában zavaró, nem szép, és nem is kell, sőt.

A Mihazánk viszont szégyent hozott a szavazóira az ügyetlen kivonulásával (gyerekek citerás népdal énekléséről). Pedig, ha hallgatják előtte a beszédet, hallották volna, hogy gyerekek népdalt jönnek énekelni, nem az eu himnuszt. Az is zavart, hogy az alig bejutott párt (6%) vezetője „követeléseket” fogalmaz meg. Nevetséges és fölösleges fogalmazás. Az is, hogy rögtön a Tiszát támadja, ezzel mintegy a Fideszt emelve jó példává. Az is, hogy a választási rendszer módosításáról beszél rögtön a választás után. Reméltem és elvártam volna tőlük, hogy arról beszéljenek, ha már bekerültek, amit csak ők képviselnek talán(? bár reménykedem ebben is), és ami az egyik legfontosabb ügy: a kényszeroltások (covid és gyerek), az egészségügy hazugságai erről, a covid lezárások-támogatások Orbán által vezetett testi-lelki nemzetgyilkos tettei.

Frissítés: V 15: A TV közvetítésben a kivonulás se látszott... Én pedig se a Tisza indulóról nem hallotta addig, se cigány himnuszról. Azaz két egyszerű népdalnak hittem az előadást. A gyerekek túlnyomó része se tűnt cigánynak. Most már az új információkkal nekem se tetszik a dalválasztás, legalábbis a Tisza induló. Azzal együtt nem kellett volna kivonulni, vagy legfeljebb a Tisza indulóról kizárólag. Inkább az oltás üggyel kéne foglalkozni.

Más:

Remélem, hogy Gajdics Ottó, Bayer Zsolt nem lesznek sokáig a Hír TV képernyőjén, sőt a Hír TV se kell.

Viszont jó lenne végre egy-egy színvonalas, olvasható, tisztességes napi és hetilap. Utoljára az MDF időkben volt ilyesmi. (Napi Magyarország)

ÚJ ÍRÁSOK