Deprecated: Required parameter $langRoot follows optional parameter $assets in /home/xn910000/felelet.hu/plugins/system/cwtrafficonline/cwtrafficonline.php on line 330

Deprecated: Required parameter $limit follows optional parameter $stripHtml in /home/xn910000/felelet.hu/plugins/system/cwgears/helpers/tools.php on line 38

Deprecated: Required parameter $langRoot follows optional parameter $assets in /home/xn910000/felelet.hu/plugins/system/cwtrafficcount/cwtrafficcount.php on line 489

Deprecated: Required parameter $langRoot follows optional parameter $assets in /home/xn910000/felelet.hu/plugins/system/cwtrafficclean/cwtrafficclean.php on line 448

Deprecated: Required parameter $langRoot follows optional parameter $assets in /home/xn910000/felelet.hu/administrator/components/com_coalawebtraffic/helpers/coalawebtraffic.php on line 245
FELELET - A Fidesz szerint a nők pipik (2026 05 15)
user_mobilelogo
A Fidesz szerint a nők pipik (2026 05 15)

’Felelet’:

Lehet, hogy nem illik az országházban a padra ülni.

De az MDF nem mondta pipiknek a fideszeseket, mert 1990-ben sokáig pulóverbe jártak be, azaz „tiszteletlenül”. A valóban keresztény oldal elfogadta a fiatalok „lazaságát”, és ki is nőtték.

Sokkal súlyosabb etikai hiba a padra ülésnél azt írni egy „keresztény” pártlapban, a fideszes Pesti Srácokban (pestisracok.hu), hogy:

„Tyúkólat csinálnak az Országgyűlésből a tiszás pipik”

Dezse-Zelenka Dóra, Forró drót, 2026. május 14. 11:22, fotó: Hatlaczki Balazs

Érdekes összefüggés, hogy ez a szerintem évek óta undorító, szennylap színvonalú (hazug, trágár, uszító) újság hasonlít az egykori harcos Magyar Narancs (letagadott) fidesz laphoz. Ismerem jól sajnos, mert 1989-ben az elődjét terjesztettem. Tényleg jól látom, hogy Bütyök nekik a miniszterelnök? Akkor mi legyen Orbán gúnyneve?

Bár azt fotózták volna 16 évig, hogy parancsszóra nyomkodják a szavazógépet a fideszesek, ennyit dolgoznak a fizetésükért.

Az is butaság, amit egy hozzászóló ír, hogy ezért az iskolában körmös jár. Talán 100 éve így volt.

Az is butaság, amit egy hozzászóló ír, hogy vonaton a lábat a székre tenni tilos. Minden kulturált országban felteszik a lábukat, de persze nem cipőben, vagy tesznek alá valamit. Ez először 1988-ban Svájcban tűnt fel. És se nem afrikai, se nem akkori bunkó fideszes volt, hanem kulturált svájci hölgy.

Miért ennyire primitívek és buták és hazugak ezek az újságírók?

ÚJ ÍRÁSOK