A Fidesz szerint a nők pipik (2026 05 15)
’Felelet’:
Lehet, hogy nem illik az országházban a padra ülni.
De az MDF nem mondta pipiknek a fideszeseket, mert 1990-ben sokáig pulóverbe jártak be, azaz „tiszteletlenül”. A valóban keresztény oldal elfogadta a fiatalok „lazaságát”, és ki is nőtték.
Sokkal súlyosabb etikai hiba a padra ülésnél azt írni egy „keresztény” pártlapban, a fideszes Pesti Srácokban (pestisracok.hu), hogy:
„Tyúkólat csinálnak az Országgyűlésből a tiszás pipik”
Dezse-Zelenka Dóra, Forró drót, 2026. május 14. 11:22, fotó: Hatlaczki Balazs
Érdekes összefüggés, hogy ez a szerintem évek óta undorító, szennylap színvonalú (hazug, trágár, uszító) újság hasonlít az egykori harcos Magyar Narancs (letagadott) fidesz laphoz. Ismerem jól sajnos, mert 1989-ben az elődjét terjesztettem. Tényleg jól látom, hogy Bütyök nekik a miniszterelnök? Akkor mi legyen Orbán gúnyneve?
Bár azt fotózták volna 16 évig, hogy parancsszóra nyomkodják a szavazógépet a fideszesek, ennyit dolgoznak a fizetésükért.
Az is butaság, amit egy hozzászóló ír, hogy ezért az iskolában körmös jár. Talán 100 éve így volt.
Az is butaság, amit egy hozzászóló ír, hogy vonaton a lábat a székre tenni tilos. Minden kulturált országban felteszik a lábukat, de persze nem cipőben, vagy tesznek alá valamit. Ez először 1988-ban Svájcban tűnt fel. És se nem afrikai, se nem akkori bunkó fideszes volt, hanem kulturált svájci hölgy.
Miért ennyire primitívek és buták és hazugak ezek az újságírók?
